ما که هستیم؟

درباره گروه کیپا

گروه صنعتی کیپا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در تهران و اصفهان با واردات مواد اولیه صنعتی . رزین و گیریس های صنعتی . و انواع پمپ ها .الکترو موتورها و گیبرکس های صنعتی و ابزار دقیق و اجر های نسوز صنایع فولاد و کلیه تجهیزات ازمایشگاه و کلیه تجهیزمکانیکی و هیدرولیکی و مغناطیسی آغاز نمود.
این شرکت با هدف تامین مواد اولیه . و کلیه قطعات صنعتی و انجام پروژه های پیمانکاری موفق به ایجاد همکاری نزدیک با تولید کنندگان صنایع مرتبط شده و سهم قابل توجهی از واردات و صادرات بازار داخلی را به خود اختصاص داده است.
این مجموعه با توسعه فعالیت های خویش توانسته است علاوه بر واردات. فعالیت خود رادر تولید و سفارشی سازی مواد اولیه انواع صنایع فولادی و پالایشگاهی گسترش دهد.
کیپا با اخذ نمایندگی از تولید کنندگان معتبر جهان. پل ارتباطی مطمئنی میان صنایع داخلی و تامین کنندگان خارجی ایجاد نموده است.
تامین هوشمندانه نیاز صنعت. رقابت سالم و اصولی با رقبا و نگرش مشتری مدارانه و کیفیت محور از مهمترین اصول و ارزشهای حاکم بر فعالیت ما می باشد.
دارا بودن نیرو های متخصص در زمینه فنی و پشتیبانی و بازرگانی و مراودات بانکی. رابطه گسترده با سازمان صنایع و بازرگانی کشور.انبار اختصاصی تایید شده در کلیه گمرکات کشور ترکیه. و اخذ موافقت اصولی برای واردات مواد اولیه. امکان تامین بهینه و به موقع نیاز مشتریان را فراهم آورده است.
30+محصولات
180+مشتریان راضی
17شرکای تجاری

شرکای تجاری کیپا

ما خوشحالیم که زمینه های کاری و تجاری خود را به شما ارائه می دهیم.

 

صنایع و حوزه های تجاری

  • صنایع معدنی
  • فولاد و متالورژی
  • صنعت نفت و گاز
  • صنعت پتروشیمی